Декоративне мощення доріжок бруківкою

Декоративне мощення доріжок бруківкоюОблаштовуючи заміську ділянку, кожен прагне зробити її особливою. Неповторна природа, затишний будиночок, мальовничий газон, безліч квітів... Залишилось подбати лише про один нюанс, а саме – про мощення садових доріжок, під'їздів до будинку і гаражу. При цьому, вирішуючи, які доріжки влаштовувати на ділянці, необхідно врахувати деякі моменти: функціональне призначення та інтенсивність експлуатації доріжок, стильові особливості будинку і навколишнього ландшафту, рельєф ділянки, властивості матеріалів для облаштування доріжок і, звичайно ж, фінансові можливості.

Досить часто для облаштування доріжок, майданчиків і тротуарів використовується декоративна бруківка. Створена на основі граніту, діабазу або базальту, вона є дуже міцним і довговічним, але при цьому порівняно недорогим матеріалом. А головне, що декоративне мощення доріжок бруківкою дозволить досить швидко і ефективно надати доглянутого вигляду заміській ділянці, тротуару або площі.

Крім того, величезний вибір кольорів і фактур бруківки, допоможе не тільки перевтілити територію, але і зробити її неповторною, поєднуючи при мощенні різні відтінки і химерні візерунки. А особливо ефектно при декоративному мощенні доріжок бруківкою виглядають різні колоподібні мотиви, геометричні та мозаїчні композиції. Які одночасно виглядають елегантно і стильно.

До того ж декоративне мощення доріжок бруківкою дозволить Вам назавжди забути про вічні ями та вибоїни на доріжках, які є характерною ознакою заміських територій.

Декоративне мощення доріжок бруківкою - необхідний і стильний елемент декору!
 

Приклади доріжок вимощених бруківкою >>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics Rambler's Top100
сайт создан компанией дизайн студия сайтов