Гранітна бруківка

Гранітна бруківка, нерозривно пов'язана з історією європейського будівництва і несе в собі основні ознаки традицій і респектабельності. При цьому оптимальне співвідношення, ціни і якості, необмежений термін служби, міцність і естетичність природного граніту, ставлять його на перше місце серед матеріалів для мощення і ландшафтного дизайну.

Успіх гранітної бруківки пояснюється просто:

Гранітна бруківка - довговічна. Термін служби мощених мостових обчислюється століттями. Вони протистоять механічним навантаженням, вібрації, руйнівній дії атмосферних явищ і температурних циклів.

Гранітна бруківка  - економічна. Вона практично не вимагає ремонту. Покриття  з природного каменя обходиться в 7-8 разів дешевше, ніж покриття з асфальту або бетону, за рахунок довготривалого строку служби.

Гранітна бруківка - аристократична. Більшість людей асоціюють бруківку з натурального каменя з благородною стариною. Саме по мощених дорогах проносилися позолочені карети королів, лицарі поспішали на побачення до пані свого серця, а воїни відправлялися  в походи.

Гранітна бруківка -  екологічна. На відміну від асфальтових покриттів, вона не відноситься до групи канцерогенних матеріалів, сприяючих розвитку ракових захворювань. Природний радіаційний фон більшості гранітів визнаний безпечним для людини.

В даний час, для мощення використовується декілька видів гранітної бруківки. До них відноситься: колола бруківка  ручного і машинного колу та повнопиляна  бруківка.

Колота бруківка – дуже популярний матеріал мощення в європейських країнах, що традиційно широко використовують натуральний камінь в будівництві. Останніми роками, росте популярність гранітної бруківки і в нашій країні.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics Rambler's Top100
сайт создан компанией дизайн студия сайтов